Adventure Denver Black (B)

Nový produkt

Kožené boty, 100% nepromokavé, ručně vyráběné

Tyto černé motorkářské boty, ručně vyráběné z vysoce kvalitní kůže. Biologicky odbouratelná membrána Sympatex zajišťuje účinnou regulaci teploty. Ačkoli je bota extrémně odolná vůči vodě, druhá vrstva rychle absorbuje pot a zajišťuje jeho přenos na povrch. Budete v suchu a pohodlí i díky ekologickým podrážkám Vibram.

Více informací

Parametry

Hmotnost (kg) 1,8
Tkaničky Modré

Více informací

Motorkáři budou nadšeni tímto zbrusu novým dobrodružstvím, které zažijí v adventure botách Magellan & Mulloy. Boty jsou ručně vyráběné z vysoce kvalitní kůže, díky tomu jsou velmi pohodlné, dokonale padnou, snadno se nazouvají a báječně voní ( to ocení každý milovník kvalitní kožené boty), což zcela umocňuje prožitek až do nejvyšších standardů. S velkou škálou barevných tkaniček ( oranžové, červené, modré atd. ) vypadají skvěle a pokaždé jinak. Kultovní spoj na vrchu špiček, neslouží jen jako zpevnění pro spojku, dodává botám dravost i eleganci. Výborně se hodí na Harleye, Triuphy, Guzzi nebo BMW. Stačí jen nasednout a vyrazit vstříc dobrodružství a zábavě :-)

Díky tepelné regulaci, kterou zajišťuje 100% ekologicky odbouratelná membrána Sympatex, zažijete na vlastní kůži ten pocit sucha a pohodlí a to při všech aktivitách, které v botách podniknete :-).Tyto ručně vyráběné kvalitní motorkářské boty se mohou pochlubit jedinečnou úrovní prodyšnosti a extra absorpční vrstvou na zadní straně membrány Sympatex, která pohltí pot během několika vteřin a vyloučí jakoukoli vlhkost ještě rychleji, než řeknete „motorka“ :-) Budete se cítit v bezpečí a jistí za každého počasí s Adventure motorkářskými botami od Magellen and Mulloy. Jsou trendy, moderní a vy budete vypadat dobře.

Užijte si ten příjemný pocit sucha na kůži, zatímco vy se proháníte na motorce křížem krážem pod širým nebem.

Užijte si ten pocit s robustní a ekologickou podrážkou Vibram pod chodidly, pevnost, pružnost i měkkost zároveň. Dává jedinečnou možnost objevovat  nekonečná dobrodružství, která jsou snem každého motorkáře.

Příslušenství

Ke stažení

Certifikát CE CAT2

Certifikát CE CAT2 Boty Biker Boot od společnosti Magellan & Mulloy jsou jedny z mála skutečných motorkářských bot s certifikátem od externí certifikační společnosti. Mají nejvyšší bezpečnostní stupeň CE CAT2 (EC 89/686 / EEC). Řada výrobců tento certifikát nemá nebo falešně tvrdí, že tyto podmínky splňuje. Bez tohoto ověření můžete být hůře chráněni a vystavujete se vysokým pokutám v Belgii a Francii!

Ke stažení (852.18k)